Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel lehetne feltuningolni?...

Mivel lehetne feltuningolni? Vw vento 2. 0 8V 116LE

Figyelt kérdés
2010. nov. 7. 20:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
turbót neki!Ha kevés a pénz,bundáskormány:)
2010. nov. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
még 8 szeleppel:D
2010. nov. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Turbosítás után ALS-t bele:D

am kell rá egy b@szott nagy vasalódeszka a hátuljára(kizárólag féklámpával), egy ugyanolyan "cool" hótoló az elejére, egy-két apróság a Homasitából(úgy mint, m3 króm tükör, lángnyelves matrica az oldalára, kamu légbeömlő !fordítva! felragasztva pár méter krómcsík az ablakok és az illesztések mentén, na jó mehet egy kicsi a lámpára is) úgy a tuti! ;)


komolyból:

chip-et bele, direktszűrő, kipufogórendszer, ezek után nézz be a motortérbe dugattyú, főtengő, stb. polír vagy vmi keményebbet, majd ha úgy állsz turbo...

2010. nov. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nos, még 8 szelepre én is gondoltam, pontosabban egy 16 szelepes 2.0-ás golf III motorra de az macerás, a bundáskormány meg a homasitás cuccok azért nem jók mert nem c***ny tuningot akarok.

Turbóra gondoltam én is de tartok tőle hogy szétküldi a blokkot.

Mindenesetre köszönöm a hasznos tippeket is és várom a további javaslatokat:)

2010. nov. 8. 15:49
 5/13 anonim válasza:

Hallottál már a Chip-tuningról?:O

Na azzal:)

2010. nov. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hallani sokmindenről hallottam,köszi.
2010. nov. 9. 06:37
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem 16v-s 3-asgolfom van.Végre valaki ilyen blokkal szerelt gépet akar:)Regisztrálj a vw depo oldalra,ott biztos segítenek majd,én is ott vagyok.
2010. nov. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha versenyezni akarsz,vegyél egy F1-est,azokat direkt erre találták ki. Az utcai autó az utcai autó a versenyautót pedig versenyzésre való autó! Vágod?
2010. nov. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Neked meg ki mondta hogy versenyezni akarok vele?De miért baj ha erősebb a motor mint most?Vágod?
2010. nov. 13. 19:23
 10/13 anonim ***** válasza:
Már nem húzza el az utánfutót ami meg van rakva trágyával netán ? Vegyél 2.8-as VR6-os Golfot ami már könnyedén beszáll a nagy nyárfába!
2010. nov. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!