Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan céget, aki fizet a...

Capsread kérdése:

Van olyan céget, aki fizet a reklámért?

Figyelt kérdés
Most vettem egy használ Opel Vectrát. Minden oké, az autót ki tudtam fizetni, csak sokat iszik, kéne egy kis mellékes a benzin árra. Hallottam valahol olyan cégről, ami fizet egy bizonyos összeget, ha felragasztod az autódra a reklámjukat. Tud valaki ilyet mondani nekem (havonta kb. 150-200 km-t megteszek.
2010. nov. 7. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
én naponta teszek meg annyit néha
2010. nov. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
havi 200 km? szted erre i fog fizetni? xddd
2010. nov. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
van, de nem érdemes foglalkozni velük, mert ha van kedvük fizetnek ha nincs kedvük akkor nem fizetnek. meg a havi 150-200km ehhez kevés
2010. nov. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sorry, egy nulla lemaradt mind a kettőről. 1500-2000 km-t akartam írni. Bécsben dolgozom, de minden hétvégén hazajövök Pestre, csak nem jó számokat írtam ki.

És tök mindegy, hogy rendesen fizetnek e vagy sem, csak ha néha egy kis pénz be jön, az már jó. Nem az autóm függ tőle vagy ilyesmi, csak a benzinre jól jönne.

2010. nov. 7. 16:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Il Ferro.
2010. nov. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!