Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Daewoo Evanda vagy Tacumaba...

Daewoo Evanda vagy Tacumaba tényleg jók az Opel alkatrészek?

Figyelt kérdés

Nekem azt mondták, hogy bizonyos motor és futómű és egyéb alkatrészek kompatibilisek. Hol lehet erről listát nézni? hogy melyik autoba melyik másik alkatrész jó? csak azért kérdezem, mert akkor lehet olcsobban tudnék alkatrészhez jutni.

Kérem csak az válaszoljon aki ért is hozzá.

Köszönöm előre is!


2010. nov. 7. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, kevés köze van a Daewoonak az Opelhez, ez egy nagy tévedés, és sajnos a szerelők egy része is elköveti azt a hibát, hogy Opelt lát a Daewooban.

Egy két futómű alkatrésszel lehet variálni, de minimális és némi átalakítás is szükséges.


Javaslom, ha ilyesmi érdekel akkor menj fel a Daewoo – Chevy klub fórumára

[link]

2010. nov. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia! köszönöm a válaszod! annyit még meg tudnál nekem mondani, hogy mekkor különbség van az Evanda és mondjuk egy B Vectra alkatrészárában? számottevő, vagy "elhanyagolható" és mennyire jó az alkatrészutánpótlása az Evandának?

Köszönöm!

A fórumra meg majd benézek :)

2010. nov. 7. 14:55
 3/5 anonim ***** válasza:

12:05


Nekem daewoom volt (nubira) és szinte minden alkatrészére rá volt írva, hogy opel. a motortól a légzsákon át a biztonsági övig

2010. nov. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igy van az én nubirám is ilyen..../1.6-os/
2010. nov. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Furcsáltam is,de adok a véleményére mindenkinek. a GM-hez tartozott már késői Daewook. Namármost, én azt olvastam (nemtudom mennyire hivatalos) hogy a Daewoo vagy később Chevrolet Evanda 2literes motorja, az Opel Vectrába (aszthiszem B Vectra) gyártott motor.

A kérdés még mindig adott! Hol tudok én erről valami listát szerezni? vagy az autósboltba tudniuk kéne?

Amúgy köszi nektek!

2010. nov. 12. 19:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!