Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt autót veszek, egy...

Használt autót veszek, egy magánszemélytől, viszont nincs az atutóban riasztó. Mennyibe kerül beszereltetni? Nem egy full extrásra gondolok.

Figyelt kérdés
2010. nov. 7. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
5-6000-től a csillagos égig vannak riasztó árak. a beszereltetés ára csak a riasztót beszerelő parasztságától függ.
2010. nov. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hol van 6000ért? Mert én a neten 15-től láttam felfelé.Ha esetleg tudsz itt pesten olcsobbat,linkeld be ide légyszi.
2010. nov. 7. 12:13
 3/5 anonim ***** válasza:

most pl ezt találtam: [link]

[link]

[link]


Igazság szerint a Metroman Electronics webáruházat tudom ajánlani, nagyon korrekt.

2010. nov. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A munkabérére mondod hogy parasztság? Te ingyen dolgozol?


Akkor szereld be magad. Ja, hogy nem értesz hozzá? Na akkor ki is a paraszt? Szerintem inkább az aki egy riasztót nem képes beszerelni.

2010. nov. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

:)

Parasztság az, amikor odaviszem egy riasztósnak az elektronikát, hogy be kéne szerelni, a riasztós azt mondja holnapra kész. Majd másnap mikor mennék érte, csak flegmán annyit mond, hogy majd valamikor meg lesz, és rámutat a táblára a falon, miszerint ne sürgessem. Majd mikor mondom, hogy ok, akkor máshova viszem, kezembe nyomja az elektronikát, és azt mondja el lehet pályázni.


Na itt volt az a pont, amikor magamnak szereltem be a riasztót az autóba. És igen! Tökéletesen működik, még kiegészítő akkumulátort is kötöttem hozzá, egy olyan töltőelektronikával, amit én terveztem. Ja, hogy nincs riasztós szakmám?! Nem is kell. És én legalább nem a kormányoszlop alá b*sztam be az elektronikát, hogy a tolvajnak könnyű legyen hozzáférni, ahogy egy riasztó szerelő tenné.

2010. nov. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!