Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy drift autónak kb mennyi...

Egy drift autónak kb mennyi az élettartama?

Figyelt kérdés
A motorra értve:-)
2010. nov. 5. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány kilométer?
2010. nov. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Leginkább a gumi használódik el,nem is a motor!
2010. nov. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát azért a motor is elhasználódik mert állandóan pörög marha magas fordulaton és nem ritka hogy tiltásig elkenik neki
2010. nov. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem sok... maradjunk ennyiben:D de am... (nem vagyok driftben jártas) de sztem elöbb szeded szét, minthogy vége legyen a motornak... ezt már inkább üzemórában kellene mérni... de ha minden hétvégén edzel vele, szerintem télre jó lenne megnézni...

Ha meg évente 1x beindítod és használod 1 órát akkor akár 10 évig is jó :)

2010. nov. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kilóméterre gondoltam,persze sokszor hajtják tíltásig és ezért kérdeztem.köszi
2010. nov. 7. 12:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha csak és kizárólag driftre wan használwa és ha új/teljesen felújított motor wan benne akkor felesleges a motor élettaramát becsülgetni(különben hamarabb törik totálkárosra a kocsit mint h morort cseréljenek benne). A lényeg a sok pénz ami kell új gumikra,benzinre és olajra.

Én most nem 1 utcai hátsókerekes autóra gondoltam hanem a rendes Drift GP-ben szerplő kocsikra

2010. nov. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!