Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit kell A4 szervizelésére...

Mennyit kell A4 szervizelésére költeni egy év alatt?

Figyelt kérdés
96-67 es évjárat érdekelne, persze az összeg alatt egy átlag érdekelne.
2010. nov. 5. 16:01
 1/5 A kérdező kommentje:
96-97 :D
2010. nov. 5. 16:02
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudok összeget mondani, de minden esetre nem olyan vészes, főleg, ha az 1,9 TDi motorost választod.
2010. nov. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha dízel, akkor az alkatrész mindig drágább lesz.

Másrész szerencse kérdése is. Én most adtam el a 98-as a4 1.9 tdi kombimat. Egy év alatt 600ezer forint ment el rá, turbó, adagoló+ kopó alkatrészek, de ezzel baromságot írtam, hiszen az autóban minden kopik.

2010. nov. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Madcon Fh válasza:

Szia!

Ha nem vagy eszes, és nincsen benned egy kis furfang akkor nagyon sokba is kerülhet, ha rosszat fogsz ki, és nem vizsgáltatod át. Nem éri meg szerelőt, vagy beszezőt megbízni alkatrész beszerzéssel. Jobb ha Te nézel utánna. Sokkal olcsóbban hozzá tudsz jutni!

(nekem egy 2002-es golfom volt, amivel karamboloztam, és a szerelő azt mondta 300-350 ezer forint között tudja az alkatrészt meszerezni, plusz szerelési költség. E helyett megfelelő színben tudtam szerezni minden alkatrészt 85 ezerért, plusz a benzin amíg elmentem érte)

2010. nov. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
speciel 1.6 1.8 benzinesre gondoltam
2010. nov. 5. 18:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!