Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kocsit 300 ezerig?

Milyen kocsit 300 ezerig?

Figyelt kérdés
Suzukit nem szeretnék mert nem tetszik, viszont nem tudom milyet lenne érdemes venni. Segítenétek? Alacsony fogyasztású autó kellene átlagos, hétköznapi használatra.
2010. nov. 5. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:

béemvé

annyira alacsony a fogyasztás hogy még termeli is a benzint!!!

ehinn vannak ni: [link]

nah ezek autok ez sose áll le

2010. nov. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az előző a vicc kategóriába tartozik, szeretem a bmwket de ezekre-ennyiért a gatyád ráfog menni és fogyasztanak is rendesen.


A helyedbe őt nézném meg: kb 6literes fogyasztás és 90Le

[link]

2010. nov. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

Én is ilyen árban szeretnék használt autót venni, de inkább az Opelt választom én is. Kisebb, kevesebbet kell rá fizetni és nem is olyan lomha 1.4-el mint a Ford.

2010. nov. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm második és harmadik válaszoló. Ezekben a Corsákban nagyon sok kilométer van. Vagy ennyi nem gázos ennél a típusnál?
2010. nov. 5. 18:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy közel 20 éves autó esetében a 200.000 körüli km normálisnak tekinthető, persze lehet találni ennél jobbat és rosszabbat is.
2010. nov. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Suzuki Swift!! persze, ha tudsz vezetni és nemszoktál karambolozni. Nekem az 1.0 motorral 5.5l volt a fogyasztásom
2010. nov. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem még jogsim sincs, most csinálom. Az autót nem csak én használnám. Köszi mégegyszer.
2010. nov. 6. 08:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!