Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire nehéz a B125 jogosítv...

Mennyire nehéz a B125 jogosítványt megszerezni a kijelölt óraszám alatt, ha nincs semmilyen motoros tapasztalatom?

Figyelt kérdés

Váltós motorral megtanulni a 3 gyakorlati órát kicsit kevésnek tartom.

Sikerülhet elsajátítani ennyi idő alatt, ha biciklizni tudok?



ma 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Nulla esélyed van. Ez a három óra arra sem elég, hogy megtanuld a jármű kezelőszerveit.

A biciklitudás kb. semmit nem jelent, egy motor sokkal nehezebb, és mindkét kezed, lábad használnod kell.

Felejtsd el.

ma 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mennyi pótóra kéne hozzá szerinted?
ma 17:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Harminc. Ötven. Nem tudom, egyénfüggő. De vedd figyelembe, hogy először meg kell tanulnod biztonságosan kezelni a kezelőszerveket (váltó, kuplung, fékek) de olyan szinten, hogy még véletlen se keverd össze kezed-lábad. És ez nem két-három óra. És még csak utána mehetsz fel a valódi rutinpályára, és majd csak utána forgalomba.
ma 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem elég volt. Ha ráérzel fél óra is elég lenne. De akivel csináltam az 5-ször elesett 3 óra alatt, ő sose fejezte be.
ma 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon egyén és oktatófüggő,de az a 3 óra tényleg semmire sem elég.

Fiam az AM kategóriát csinálja, amihez 4 órát írnak rutinra. Úgy mentünk, hogy váltósra tenné le, de az oktató látta,hogy egyszerre sok neki a a motor kezelése és irányítása ,így egyenlőre még robógóval gyakorol, holnap nappal leszünk 10 óránál, és vége is a szezonnak,majd csak tavasszal folytatódik a tanfolyam.

ma 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!