Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gyújtáskapcsoló hiba lenne? R...

Gyújtáskapcsoló hiba lenne? Renault Clio2 1.4 16v

Figyelt kérdés

Sziasztok

Az autó nagyon nehezen akar beindulni pedig teker mint állat, Gyertyákat cseréltem, főtengely jeladót pucoltam, üzemanyagszűrőt cseréltem, Akksi is nagyon jó, trafók is jók (nem rángat az autó és nem 3hengerezik)

Gyújtáskapcsoló volt cserélve 2hónapja és arra tippelek hogy az szarakodik

van hogy hidegen-melegen pöccröff de van amikor másodjára indul csak

AC-pumpát is megnéztük minden gyújtásnál megy és van is nyomás

Valakinek valami ötlet?



ma 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a gyújtáskapcsoló lenne a hibás, akkor nem tekerne az önindító, és/vagy nem lenne áram alatt a kocsi többi része sem - mellesleg ez két kontroll-lámpával is jól kimutatható hiba!


Nincs tele az injektorok gyűjtővezetéke levegővel?

Injektor szakadozás?


Van még olyan undok hiba is, hogy az üzemagyagpumpa nehezen indul meg, mert már széterodálódott a benzinben úsztatott kommutátora. Persze, ha már beugrik, akkor teszi a dolgát, így nem lehet mindig kimérni - de majd egy hosszú út közepén fogja végérvényesen bemondani az unalmasat!

ma 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha már csak ilyen szarokat gyárt az autóipar, akkor legalább egy kicsit mosolyogjunk:

[link]

😆

ma 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!