Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A3 2.0fsi (benzin) 2004...

Audi A3 2.0fsi (benzin) 2004 alap járat hiba. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Vettem nemrég egy audi a3 2.0fsi motorú autót. Sajnos egy olyan gondja van hogy ha alapjáraton álló helyzetben megy a motor ingadozik. Ha fűtést bekapcsolom vagy a klímát akkor eltünik. Voltam vele szerelőnél rengeteg mindet kicseréltek de a hibát azóta sem találják mert csak állandóan tippelnek. Volt már befecskendező is cserélve. Valami ötlet?

#Audi A3 #2.0 FSI #Alap járat hiba
ma 06:43
 1/1 Morzsi007 ***** válasza:
Nem vagyok autószerelő, csak tippelek. Légtömegmérő tisztítsd meg és a pillangószelepet. Alacsony alapjáratot próbálja feljebb emelni, utána meg vissza, ha terhelés, pl klímát kapcsolsz, emeli az alapjáratot. Gondolom hidegen sem ingadozik, mikor eleve emelt az alapjárati fordulatszám egy bizonyos ideig.
ma 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!