Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Audi BMW hol luxusautó?

Egy Audi BMW hol luxusautó?

Figyelt kérdés
Minek mondják ezekre, hogy luxusautó? Szerintem nagyon távol állnak tőlük. Híradóban elkapnak valakit egy 6 éves 520d vel az már luxusautó... :DDD Aztán 4 millióért már lehet venni. Lassan olyan elcsépelt ez a kifejezés mint a "celeb" .Nekem ott kezdődik a luxus h Ferrari, Maserati, Aston, Lambo, Bentley, stb..
2010. nov. 4. 16:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Attól, hogy az audi az "újításai" 80% át más márkáktól veszi át, még igenis luxusautó, ülj be új a8ba, nemdrága, 40 milla környéke, ha kéred az extrákat is.
2010. nov. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
57%
Figyelj. A Ferrariba olyan bajuszkapcsolók, és rádió van, hogy egy tízéves Golfból sírva dobnám ki.
2010. nov. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
78%
Igen, a Ferrari messze földön híresen sz@r anyagokból van összerakva. Recseg, ropog, stb... Amelyik 50.000 km-t elmegy, az már sokat futott. :)
2010. nov. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
78%

előző:

a ferrari neked szar anyagból van összerakva?:D az a kocsi aminek a festését is úgy megtervezik hogy kiviszik a tengerre és ott fújják le ahol nincs por, hogy nehogy egy helyen is érdes, poros legyen a festés? hát nemtom én nem hinném hogy 'szar' anyagból tennék össze....

2010. nov. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A festés egy egészen más dolog. Viszont ezek szerinted jó anyagból készültek?

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. nov. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"kiviszik a tengerre és ott fújják le ahol nincs por"

Nem tudom hol olvastál ilyen hülyeségeket, egyáltalán nem viszik ki a tengerre. Gyárban fújják be.

2010. nov. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Kiviszik a tengerre? :)) Jajjj ne már.. :D

Gyárban fényezik.....


Egyébként meg attól még a ferrari tényleg ócska anyagokból van összerakva. Kopogós műanyagok, rossz minőségű kapcsolók, semmi szigetelés (bár a gyár szerint ez utóbbi szándékos, a feeling miatt...)

2010. nov. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Szerintem az már nem az.
2010. nov. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!