Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nincs erő az autóban?

Miért nincs erő az autóban?

Figyelt kérdés

Egy Ford Mondeo mk3 2.0 benzines 146 lóerős autóm van, és nehezen indul, hírtelen gázadásra lecsökken a fordulatszám, és elkezd puffogni a szívócsonk pillangószelepjénél. Ha nagyon lassan adok gázt szépen felpörög. Az alapjárat stabil és szép hangú. Projekt autónak vettem, úgy, hogy legalább 2 évet állt.

Megnézettem és nem írt ki semmilyen hibakódot. Ezen kívül kitisztítottuk az injektorokat, új benzinszivattyú van benne, benzinszűrő, gyertyák. Amikor teszt kört mentünk vele, az elején csak 60km/h -t tudott, nem volt benne erő. A vége felé is csak 80 km/h -val tudott menni. (Kitisztítottam a map szenzort, légnyomásszabályzó nincs rajt.) Már ötletem sincs mitévő legyek.


Mindenkinek előre köszönöm a hozzászólását.



#autó #hiba #Nemtommitcsináljak
tegnap 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Koxos a motor
tegnap 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A benzintankot is teljesen kiürítettétek és friss benzin van benne? Mert ha maradt benne a régi döglött benzinből az is csinálhat ilyeneket.

Mondjuk az, hogy sokat állt sem jelent jót, főleg, hogy visszadurrog, az is lehet, hogy nem zárnak jól a szelepek. Kompressziót érdemes volna nézni.

tegnap 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyertya kábelek/gyujtó tekercs.
tegnap 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

2 literes benzines, 146 lóerő autóm van.

Jaaaa amúgy nehezem indul, 80-al megy és nincs benne erő.


Csak én találom ellentmondásosnak?

tegnap 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!