Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire megbízhatóak a MAI...

Mennyire megbízhatóak a MAI Alfa Romeok?

Figyelt kérdés
2006, 2007-től máig. Hallottam olyat hogy már kitűnőek, olyat hogy nemjók. Főleg tulajokat, autószerelőket és autómentőket kérdezek. A válaszokat előre is köszönöm!
2010. nov. 4. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
De utálom az Alfákat:D
2010. nov. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Láttál már több, mint 30 000-ret futott Alfát?
2010. nov. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
láttam. és nem az volt a kérdés, hogy mennyire utálod! amugy is fiat leányvállalat, szóval nem lehet rossz :S
2010. nov. 4. 17:08
 4/9 anonim ***** válasza:

A gyárhoz 2006ban érkezett a BMW főmérnöke aki rendet tett az olaszok gyárában.

Meghibásodások közül csak azokban a népbetegségekben szenved amiben a többi autó is.

-elmocskolódó szívócső a dízeleknél az EGR szelep miatt.

-Futóműproblémák a magyar utak miatt..

Megbízható autó lett a 159estől kezdve. Gondosan be kell tartani a gyári előírásokat és akkor nem lesz velük probléma.

A kedves második hozzászólónak üzenném hogy már 350.000ret futó alfát is láttam.;) sőt nap mint nap több lesz benne...:)


Aki azt mondja hogy a német autó az igazán f@sza autó annak rámutatnék egy két opelre, Saabra amiben FIAT dízel ketyeg és igen jól mennek!

2010. nov. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3-nak nagyon nagyon köszönöm! ez értelmes válasz, nem az 145-össök ítéletét olvasó hülyegyerek aki nem autószerelő, nem tulaj, és nem autómentő!

szóval nem lenne rossz választás egy 159-es SW?

2010. nov. 4. 18:17
 6/9 A kérdező kommentje:
navigációval mindennel
2010. nov. 4. 18:17
 7/9 anonim ***** válasza:

3. vagyok

Ha neked nem gond az, hogy rosszabbul fogja tartani az árát, akármennyit is áldozol rá, és hogy mint az ALFÁK többségét nehéz továbbadni akkor szerintem tisztában vagy a hátrányai nagy részével.

a benzinesektől (kivétel az 1.8TBi) az isten óvjon meg. Dízel fronton pedig ugyan annyi a meghibásodás esélye mint egy opelnek vagy Saabnak. Ha tisztességesen használod, akkor nagy probléma nem lehet vele.

AlfaAmore-on mindenképp érdeklődd le a kiválasztott kocsi előéletét és ha teheted, próbálj Alfa Amore tagtól vásárolni autót.

[link] nagyon segítőkészek a fiúk\lányok mindenben! (többek között egy 50 oldalas prezentációhoz is hozzásegítettek annak idején)

A fórumon további trükköket, tippeket olvashatsz hogy pontosan melyik évjáratot, modellt érdemes megvásárolni!


Sok sikert az autóvásárláshoz! Remélem nem bánod meg a döntésedet!

2010. nov. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

a jtd meg a hdi a világ legobb dízelmotorjai!!

és amugyis napi max 50km és gondosan figyelek az autóimra.

15éves roveremből van már elegem, 1,5hónapja szervízben van , eddig semmi baja nem volt, szinte újonnan vettem. valami elektronikus problémája van :S

2010. nov. 5. 08:46
 9/9 A kérdező kommentje:
de hát az 147-es alfa is 1.000.000 körül van. és az 10 éves. szóval onnan már nem nagyon csökkenhet.
2010. nov. 5. 16:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!