Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorozás hidegbe nagymotorral?

Motorozás hidegbe nagymotorral?

Figyelt kérdés

Ugye ilyenkor igényeli a szívatót. A szívató 3 állású.

1. legfelső

2. középső

3. szívató kikapcsolva.


Az 1. állásba szívató maxon az alapjárat 3000-es

2. állásban az alapjárat 1000

3. állásban mikor nincs rajta a szívató akkor 2000.


A gond az hogy vagy 7-8 percig igényeli ilyen időben a szívatót , különben leáll.

Kérdésem az lenne , hogy elindulhatok-e úgy hogy a szívató rajta van 2.-es állásban? Nem húznám neki csak hogy mégis melegedjen és ne kelljen annyit várni.



Bocsi az ilyen kérdésért de eddig nemvolt sportmotorom.

Bízok benne , hogy a motorosok segítenek.


2010. nov. 4. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Elindulhatsz, de ott valami nincs rendesen beállítva az 100! Benzin levegő keverék? Termosztát? Hőfokmérő beáll középre? Mostani mocim már injektoros de a régit 1-2 percet járattam szivatóval utána már el is lehetett indulni vele..
2010. nov. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a beöltözés előtt beindítom a vasat szívatón és addig melegszik míg felöltözöm. Utána is csak kíméletesen, amíg el nem éri az üzemi hőfokot.
2010. nov. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom. leakarom cserélni egy kawa zxr-re.

termosztáttal meg hőfokkal nincs baj. Nyáron 60-80 között mozog ilyen időben 50-70 között.

2. megoldás is elég jó. Ezt meg is csinálom mindjárt :)

Ugyanis inkább este szeretem húzni neki :)

Köszi a válaszokat! Megy a (Y)

2010. nov. 4. 18:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!