Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megérne ennyit egy akkumulátor...

Megérne ennyit egy akkumulátor egy használt elektromos robogóba?

Figyelt kérdés

Adott lenne kb 1 évet használt z-tech 27 warrior elektromos robogó. Most jelenleg ólomsavas akksi van benne ami kb 30km tud megtenni. Egy ismerősömtől megvenném kb 140 ezerért. De kiakarom cserélni az akksit grafénre vagy lítiumosra. Bementünk a boltba ahonnan vette és azt mondták hogy 131 ezer ft lenne bele az új akksi... kb lehidaltam hogy mi a fene... De azt mondja a csávóka hogy kb 5 évet kibírna!

Az a baj hogy én azt gondolom hogy max ha ilyen 60-70 lenne akkor megérné de így szerintetek? A motor jó annyi hogy ismerősöm pár dolgot kicseréltet rajta pl. Egyik burkolat kicsit megtört meg ilyesmi de amúgy jó állapotú csak ha adok érte 140-et meg cseréltetek akksit akkor egyből 270 körül lesz... szóval nem tudom... Nektek mi a véleményetek? Ez a motor lenne csak kék színben. Köszi aki hozzászól!


[link]



okt. 14. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Kinek mi éri meg. Én 1,2 millióért vettem elektromos robogót.
okt. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1-es! Hát az miből van több mint 1 millióért?
okt. 14. 17:22
 3/5 BeefEater ***** válasza:

48V 12Ah akku van benne. Ennek a Li-ion -ra cserélése 130 ezerért még nem is drága.

Gondolom az új is ugyan ilyen kapacitású lenne. Várd meg, amíg a mostani elhasználódik és akkor cseréld csak ki.

okt. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3-as! Igen ez jó ötlet! Még jó az akksi ami benne van de ugye még nem használja 1 éve sem az ismerősöm.
okt. 14. 17:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért csak úgy nem lehet cserélgetni az ólomsavast, lítiumosra, mivel teljesen más töltő való a kettőhöz. Szóval szerintem az akkuk árához még hozzájön egy másik töltő is.
okt. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!