Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ajánlanátok egy jó SUV-ot?

Ajánlanátok egy jó SUV-ot?

Figyelt kérdés

Leszeretném cserélni jelenlegi autóm egy SUV-ra, de nem igazán találtam megfelelőt.Elég magas vagyok így nagy lábtér kell illetve az öszkerék is fontos. Amit eddig néztem és méretileg jó volt:

-Jeep Commander mindenki azt mondja hogy jeepet ne vegyek ha megbízható autó kell

-Toyota land cruiser ez méretben és megbízhatóságban is jó lenne, de piszok drágák

-Nissan pathfinder méretileg jó, de váltójával problémák vannak illetve az alváza szeret rohadni

-Mercedes ml méretileg jó, de álltalában vontatásra használták így a szerelők ettől is óva intenek.


amik kicsik:

-Volvo xc90

-Toyota rav4

-Volkswagen Tiguan

-jeep liberty


Jó lenne ha 2010 utáni lenne és az ára nem több mint 6 millió.



ma 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem létezik olyan.
ma 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán ránéznék egy Kia Sorento-ra.
ma 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A SUV-nak csak hátrányai vannak...

Szóval szerintem sem létezik jó SUV.

ma 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kia Niro.
ma 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán a Rav4-et választanám az opciókból, vagy a Landit, de valóban magas az áruk....
ma 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!