Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tekert kilóméteróra. Mi a teendő?

Tekert kilóméteróra. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Örököltem egy kocsit aminek a km órája vissza van pörgetve. Ezt az ügyfélkapus járműszolgáltatási platformon vettem észre.

Amennyiben én ezt a kocsit szeretném eladni, lehet belőle valami bajom a későbbiekben? Tartok tőle, hogy majd erre hivatkozva fogják visszakérni a vételárat a vásárlás után. Érdemes beleírni az adás-vételibe a megjegyzésbe, hogy tekert az óra és ennek tudatában vásárolta meg a járművet?



tegnap 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:
80%
Ha jól tudom, óratekerést itthon csak tettenérés esetén büntetnek, egyébként elég nehéz bizonyítani, hogy ki csinálta. Ha Te az öröklés pillanata óta nem tekerted vissza az órát, semmi bajod nem lehet belőle. Aki pedig autót vesz, legyen már annyira önálló és felelős, hogy utánanéz a jszp-n a megtett km-eknek. Ehhez kapcsolódik, hogy ne takard ki a rendszámot a hirdetésben.
tegnap 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
tekertesd vissza az eredetire
tegnap 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!