Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Arra, hogy a Subaru kivonul...

Arra, hogy a Subaru kivonul Magyarországról, mennyi az esély?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni teljesen új, garanciális autót… 8 év szokott lenni a garancia a Subarunál.

Ezért érdekel, hogy van e arra esély hogy a kövi 8 évben kivonulnak…

(Bár én 4-5 évig tervezem csak megtartani azt az autót)


Gondolom ez nagyban függ a márka európai teljesítményétől…


Ha kérdéses, de simán van rá esély, akkor veszek inkább Toyotát, bár az drágább.



ma 08:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Senkit nem érdekel.
ma 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mi nem érdekel?
ma 08:38
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudni. A Subarura korántsem akkora a kereslet itthon mint több nagy márkára, így jóval nagyobb az esélye hogy kivonulna mint például egy Opel vagy Suzuki. De hogy kivonulnak-e azt nem tudni, ez a globális autóiparon is múlik.
ma 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Csoda hogy még van. A Mitsubishi is Európán már csak

átcimkézett Renaultkat árul (de minek?). Senki sem vesz Subarut itthon, elég nagy az esélye.

ma 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Utóbbi két válaszoló, nektek köszi!


Igen, sajnos 16. helyen áll a márka Európában, 0.20%os piaci résszel… Évi 120.000 eladott autóval egész Európában.


De vajon miért?


Olcsóbb mint a Toyota és egy fokkal fapadosabb, de én a tesztek alapján nem azt látom, hogy sokkal rosszabb lenne. Jó, kevesebb az innováció, de ebben az árkategóriában ez számít?

ma 08:51
 6/11 anonim ***** válasza:
60%

Európai piac elég sajátos, évtizedeken át a Subaru csak összkerekes boxer motoros autókat árult, ez elég leszűkítette a vásárlókörét. Majd a dízel boom idején elő jöttek a boxer dízel ami egy gyártás hibás katasztrófa lett, ami gyorsan ki is derült

Majd jött a suv korszak, ez most kedvez nekik, de mivel elég limitált a kínálatuk valamit az ismeretségük, márkakereskedések szervizek száma ezért nehezen indul meg. Magyarországi autópiac alapvetően a céges flottas piacra épül, fentiek miatt e téren sem tud labdába rúgni.

Amerikában elég nagy számokat produkált mindig is, de ott ugye pont az összkerekes családi autókra volt mindig kereslet. Egyébként usaban mami-autóként tekintenek a subarukra....

Én biztosan nem vennénk, már csak az értéktartás miatt sem.

ma 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nincs akkora bizalom a boxermotorokban ezért nem veszik annyira a Subarut. Speciel pont emiatt én se vennék, mert nagyon hamar olajzabáló lehet.
ma 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mivel pl a Duna Autó is forgalmazza, a garancia meg cégileg hozzájuk fog szólni, ők meg itt lesznek akkor is, ha a Subaru “kivonul”
ma 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
Ahogy a Chevrolet kivonult így erre is van esély.
ma 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
#5 Mert nem olyan autókat gyártanak amelyekre hatalmas a piaci igény. Mind technológiában mind dizájnban nagyon különc a Subaru.
ma 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!