Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy AGM akksinak mennyi lehet...

Egy AGM akksinak mennyi lehet az élettartama? (Nem start-stoppos) Négy éves, kb 50-60ezer km van benne. Még nem mutatja hiba jeleit, csak kíváncsi vagyok mennyi lehet az élettartama.

Figyelt kérdés
ma 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az első beépítésűek akár 5-10 évig is húzzák (én 11 évesen cseréltem) a későbbiek (legalábbis a megfizethető kategória) 2-3 évet bír.
ma 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez MonBat márkájú
ma 16:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Változó. Ez enyém pár hónap múlva lesz 7 éves, start-stopos autóban. De már készülök rá, hogy lassan cserés lesz. Ha két hetet áll az autó, már elég gyengén teker az önindító és még nincs is tél. De olvastam olyat márka-csoportokban, hogy többeknek a garancia idő végéig nem húzta ki. Nincs kőbe vésve valahol 2 és 10 év között van a nagy átlag. Ugyanúgy ahogy nálam pl. egy jól felszerelt dízelben a hagyományos ólom-savas is elment 9 évet, másnak meg 2 év után bedöglik.
ma 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!