Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A következő két fagyálló...

A következő két fagyálló kompatibilis egymással?

Figyelt kérdés

Egy Dacia Loganról van szó Renault motorral, a gyári fagyálló típusa Glaceol Rx type D. Sajnos ilyet nem találtam (netről nem szeretnék rendelni, mert drágább a szállítás, mint maga a termék). Vettem egy másik gyártótól, ami szintén type D, sárga színű, de az Rx nem szerepel rajta.

Az első link a gyári, második, amit vettem.


[link]


[link]



#fagyálló #Glaceol rx type d
ma 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Ne vesződj ilyen elvetemült francia marhaságokkal, csak azért adnak neki ilyen fenszi különleges nevet (és színt), hogy az ember elbizonytalanodjon és a gyárit vegye, amin ez a név szerepel. Sima etilénglikol fagyálló, elterjedtebb nevén G12, köznyelvben "rózsaszínű fagyálló". Bármelyik alkatrészboltban, vagy szupermarketben találsz ilyet fillérekért.
ma 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez csak ilyeszthetés, vevőhülyítés...tedd, amit az#1-es írt.
ma 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az elso link G11-es.
ma 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A galben jelentese sárga!
ma 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4

Ezt kinek mondtad? Erdélyből írok, tudok románul, azért román nyelvűek a linkek is. Szerintem jó lesz, amit vettem, sárgának sárga, mint az eredeti, tip D, pont.

ma 12:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!