Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy történhet meg, hogy egy...

Hogy történhet meg, hogy egy gyújtáskapcsoló ilyen életveszélyesen meghibásodik?

Figyelt kérdés
Menet közben egyszercsak bekattant a kormányzár, és semerre sem tudtam elfordítani, úgy sikerült megállnom, hogy az egyik kerék már a járdán volt. Szerencsére senki és semmi nem sérült, de nagyon durván bepánikoltam. Ezután a motort sem tudtam leállítani, mert meg sem mozdult a kulcs. A motort úgy állítottam le, hogy egyesben lefullasztottam, de lámpák még továbbra is égve maradtak. Hívtam a párom, de ő sem tudta kivenni a kulcsot, úgyhogy levette az akkuról a sarut, hogy ne égjenek a lámpák, és az autót az utcán kellett hagynunk éjszára bezáratlanul.
tegnap 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem hagytam volna úgy ott az autót, hívtam volna autómentőt, hogy vagy vigye haza, vagy helyben csináljon valamit hogy az autó indítható, és leállítható és kormányozható legyen legalább, addig ameddig szervizig elgurulsz vele.

De azért így éjjel otthagyni nyitva, benne a kulccsal. Egy hozzáértő tolvaj meglátja úgy ahogy van simán elfogja vinni. Kulcs állása gyújtáson, gondolom az akku maradt benne csak a saru van levéve, ezt hamar megfogja látni aki ért is az autóhoz, látja gyújtáson van, kormányzár az nem egy lopásbiztos dolog, akiben van némi erő simán eltudja törni, és már vitte is az autót.

vagy jól kirámolják, szétrongálják, lelopnak róla dolgokat...


Legjobb esetben a rendőrség viteti el ha rossz helyen van.

tegnap 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Opel vagy Mercedes?
ma 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Astra J 1.7 cdti 2011
ma 00:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!