Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A központi zár lehet a probléma?

A központi zár lehet a probléma?

Figyelt kérdés

VW jetta mk5 2008

A kulcs néha nem zárja le az vezető oldali ajtót (egyszer működik egyszer nem), ezért a zárat kell használnom a lezáráshoz.



ma 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Na most ezt fogalmazd újra, csak mert a kulccsal alapesetben a zárat használjuk. Most akkor a távirányítóval van gond, vagy a többi lezáródik az meg nem?
ma 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ha a slusszkulcson a gombot használom nem zárja le néha.

Ilyenkor szoktam a zárba dugni és lezárni.

ma 14:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Aksira mérj rá először, lehet hogy haldoklik. Akár a kulcsban lévő elem, akár az autó akkumulátora.
ma 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy azok lennének a probléma forrásai mivel csak a vezető oldali ajtónál cisnálja ezt.
ma 15:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Pedig simán lehet. Próbáld ki. Egy aksi rámérés és elemcsere nem a világ vége. 5 perc.
ma 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyértelműen az!


Jobb esetben csak kontakt hiba.

Amikor nem zárja le akkor próbáltad úgy, hogy kinyitod, lezarod, kinyitod, lezarod, kinyitod, lezarod....


Magyarul, hogy előbb utóbb bezarja-e vagy ha 10x csinálod ezt akkor se zárja be?

ma 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak egy ajtó nem záródik le? Mert akkor csak abban az egy ajtóban lévő modul a hibás.
ma 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Csak egy ajtó.A vezető oldali.(a többi működik rendesen)

Amikor kinyitom akkor működik mindig viszont kb 50/50 hogy lezárja.

ma 15:55
 9/9 anonim ***** válasza:

Ajtózár a VW csoportnál egy gyenge pont, elkopik az ajtókapcsoló, és eltörik záron belül a csatlakozó a forrasztása, mindegyiket javítottam már a család autóin.

Ez a kapcsoló el szokott kopni.

[link]

Én a jobboldali ajtózárral szívtam hasonlóan, hogy hol lezárta , hol meg nem. Ott a forrasztás felfrissítése megoldotta a dolgot. Viszont arra figyel, hogy ha a forrasztásnál folyasztószert használsz, akkor azt takarítsd le, mert csajom Fabiájánál megszívatott,minimálisan vezette az áramot, és ennyi elég is volt, hogy a vezérlőt megtévessze.

ma 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!