Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem tudom nyitni kulccsal az...

Nem tudom nyitni kulccsal az ajtót, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

BMW E39-ről van szó. Egy ideje nem volt használva, gondoltam ráteszem töltőre. Mentem le, kiakartam nyitni az ajtót. Távirányítóval nem működött, gondoltam megpróbálom manuálisan is. Bedugom a sofőr felőli ajtóba, elfordítom. Semmi. Nem nyitja. Sem az ajtókat, de a csomagtartót is megpróbáltam, ott sem nyitotta ki.


Eltudtam fordítani, tehát nem fagyott be. Illetve meleg garázsban van tárolva, szóval esélytelen, hogy a hideg okozott volna valami gondolt neki.


Úgyhogy szopás van, nem tudok bejutni. Valakinek van valami ötlete? Valami hasonló történt valakivel?



ma 12:05
 1/1 anonim ***** válasza:
54%

Hát én most ugyan ebben a cipőben vagyok, elvileg ha a csomagtartó zárat túlfordítot a vezető oldal felé, akkor ki kéne nyílnia, nekem úgy se teszi.

Ki kell húzni a motorházbowdent alulról, és úgy kinyitni, és adni neki áramot, a külső indítási pontról, úgy kinyílik, csak nem tudom hol megy a bowden, úgyhogy én is várok valakire aki segít 🥺

ma 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!