Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Menet közben miért ment el a...

Menet közben miért ment el a szervó?

Figyelt kérdés

2010 es fiat grande punto 1.4 menet közben elment a szervó hirtelen szoros lett a kormány ki adta kormány hiba jelzést műszerfalon kicsit pihentetve lett az autó utána elindult és nem adta ki azt a hibajelzést kormányt lehetett forgatni de azért nem olyan volt mint ha teljesen jó lenne mi baj lehet?

Nem merem használni így?

Szervó olajat akartam utána tölteni de nem találtam a helyét gondolom ebbe nem a olaj kell



ma 01:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Nincs olaj, elektromos szervó. Klasszikus Fiat betegség, állandóan tönkremennek. Nem sokat tudsz tenni. Javítani tudtommal nem lehet őket, max cserélni. Sokszázezer forintba kerül az utángyártott is, de azok kb. soha nem működnek, egyszer mi is szívtunk miatta, mert a vadiúj szervót képtelenek voltunk kalibrálni, egyszerűen nem volt hajlandó normálisan működni, tehát ha csere, akkor én kizárólag gyárit ajánlanék, ami nyilván még drágább.


Gazdasági zsákutca sajnos, ebből nem lehet jól kijönni.

ma 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!