Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezzel a sérüléssel mit lehet...

Ezzel a sérüléssel mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Nem fog rozsdásodni később, ha nem kezelem le valamivel?



szept. 8. 22:55
 1/7 Telelő Teve ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy rövid időn belül bármit változna.
szept. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ilyen ecsetelős kocsi hibajavítóval érdemes bekenni?
szept. 8. 23:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lement a fémig a festék?

Akkor meg fog rozsdásodni és sok-sok év után rohadni.


Ha nem ment le akkor így marad.


Bekenheted vele, legalább nem lesz olyan feltűnő ha zavar.

szept. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha jól látom az alapozó rajta maradt. Igen, ilyen ecsetelős dologgal megpróbálhatod lepingálni. Van olyan, amit színkód alapján meg tudsz venni, nem csak az ilyen univerzálisak a teszkóban. De a nyom nélkül nem fog eltűnni.

Ha el is kezdene rozsdásodni, ott a ki-beszállástól folyamatosan csiszolod is a nadrágoddal, már ha jól látom és ez a vezető oldalon van. Ettől átlyukadni a lemez 20 év alatt sem fog.

szept. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hol lehet ilyen ecsetelőt színpad alapján venni?
szept. 9. 07:52
 6/7 anonim ***** válasza:
A képről én nem tudom megállapítani, hogy ez milyen márkájú autó. Az enyémhez van gyári. Vagy márkaszervizben, vagy alkatrész forgalmazó boltokban lehet megvenni. Vagy ha ilyet nem találsz, pl Carcolornál kikevertetsz.
szept. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Így képről még kinagyítva sem igazán látom hogy látszódna a csupasz fém felülete, így szerintem nem lesz gond, de azért biztos ami biztos alapon kennék rá legalább kis ecsettel egy hasonló színt hogy egyrészt ne nézzen ki annyira rosszul,, meg azért legyen némi védelem.

Mondjuk nekem ennél nagyobb festék darab lepattanásom volt az autómon de ott már a fém is látszódott. Arra én egy kevés rozsdagátló alapozót kentem csak hogy valami legyen rajta mert az még volt itthon, és úgy kibírt másfél évet, mire nekiálltam rendesen lecsiszolni és lefújni azt az elemet.

szept. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!