Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes-Benz A250e vélemények?

Mercedes-Benz A250e vélemények?

Figyelt kérdés
Párom ilyen kocsit fog kapni a cégtöl. Sose volt még kocsink, nem értünk annyira hozzá, nyilvan Mercedes nem lehet rossz, de mégis akik hozzáértök tudnának mondani szubjektív véleményt? Elönyei, hátrányai ennek a típusnak?
szept. 5. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

"Mercedes nem lehet rossz"


Aha 🤣


Ez egy Renault motoros autó, elég low budget érzést keltő beltérrel, elektronikai problémákkal, szerelhetetlen motortérrel (utálják a szerelők is, mert mindenhez le kell bontani az elejét). Kényelmetlen ülések, rossz ergonómia.


Nyilván céges autóként sok bajotok nem lesz vele, de amúgy sose vennék ilyet.

szept. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Előnye? Az, hogy céges lesz és a sok xart nem nektek kell majd kifizetni ami mindig elromlik rajta....
szept. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%

A Mercedes, BmW még a szoci időkben volt jó, akkor alapozta meg a hírnevét amikor a TRabant, Lada meg a többi volt az ellenfele.

AZokhoz képest valóban csúcs volt mindegyik.

Azóta meg a többi autógyár is megtanult autót csinálni, sőt jobbat is mint az említettek.

szept. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

#3

Azért ne essünk túlzásokba. A Mercedes, BMW modellek nagy része még ma is elérhető luxust képviseli.

szept. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
#3 Ja, azóta a többi autógyár is megtanulta azokat mára amiket ezek a márkák 10-15 éve kifejlesztettek.
szept. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Plug-in hybrid a kocsi, sok mindent olvastam róla, de nem igazán tudtam rájönni, hogy ennek hogyan lehetne kiaknázni az előnyét?
szept. 5. 22:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Városban elektromos üzemmód, hosszú távon belsőégésű hajtás. Tádámm előny.
szept. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Párom ilyen kocsit fog kapni a cégtöl."

Ha a cég fizeti a fenntartást, akkor szerintem bármilyen autó jó. Alám eddig csak ócska furgonokat raktak, azt sem magánhasználatra.

szept. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A benzint nem a cég fizeti, és a biztosításnak is csak egy részét (ha a mi hibánkból adódik a kár, annak egy részét nekünk kell fizetni)
szept. 7. 06:25
 10/10 anonim ***** válasza:
Még szép! De nem neked kell megvenni az autót, nem te szervizeled - így értettem.
szept. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!