Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire gyakori, hogy úgy...

Mennyire gyakori, hogy úgy vesznek újabb használt autót, hogy megvan még a régi?

Figyelt kérdés
A régi nincs hirdetve. Peugeot 308 2014-és benzines helyett 2013-as BMW 320i lenne, alkalmi vétel leellenörzőt állapotban. A típusok minősítését nem kérem, csak azért írtam, mert nem tudom, hogy mennyire keresik ezeket a piacon.

szept. 4. 20:16
A kérdező szavazást indított:
Gyakori.
Nem gyakori.
13 szavazat
 1/7 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Én is így tettem
szept. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
41%
a lerúgott bmw az bizony valahogy mindig alkalmi vétel :D
szept. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akinek tényleg szüksége van az autóra, nemcsak a haverok és a csajok előtt felvágni akar vele, az előbb megveszi az újat, utána kezdi árulni a régit.
szept. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#2

Nem kell irigykedni.

szept. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#2 te lenni berúgott?
szept. 4. 21:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Használtat, újat is új vettem/rendeltem, hogy még megvolt a régi. Egyedüli hátrányát abban látom, hogy a biztosítánál a bónuszt nem tudod átvinni egyből a párhuzamos üzemeltetés miatt.

Amúgy nekem minden autóm újabb volt a réginél. Öregebb vételének sosem láttam értelmét. Igaz, ezt nem kérdezted...

szept. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szolovjov ***** válasza:
33%
Csak így lehet. Én pl 5 éve nem találok nekem megfelelő autót. Érdekes lenne ha már eladtam volna a mostanit.
szept. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!