Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » KGFB kötésnél ha bankon...

KGFB kötésnél ha bankon keresztül (sajnos) rendezem hogy szednek le a legkevesebb költséggel?

Figyelt kérdés

Eddig készpénzel fizettem, de már nagyon drága, biztosítot váltok, de még sosem bankoltam, szóval a kérdésem

1. bankkártyával terminálba

2. átutalással bankból indítva

3. csoportos beszedéssel vagy mi a nyavajával?

Melyiknél húznak le a legkevésbé a bankok? Mindennek van költsége, meg járuléka, szóval melyik módszerrel vonnak le a legkevesebbet? Köszönöm


szept. 3. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha netes alkuszon keresztül kötöd, akkor az kiírja, hogy melyik opcióval mennyi. Megnkibtudod választani a legolcsóbb ajánlatot az összes biztosító társaság ajánlatai közül.


Illetve egyben fizesd az egész évet, úgy a legolcsóbb.


És a jövőben minden évben kösd újra, mert azt hinné az ember, hogy értékelik a hűséget és hosszútávon kedvezmény jár, de épp ellenkezőleg. Arra utaznak, hogy az ember elfelejti vagy túl lusta foglalkozni vele, ezért következő évre megemelik az árat. Minden évben újra kell kötni, így mindig új ügyfélként leszel nyilvántartva, így mindig a legkedvezőbb ajánlatot fogod kihasználni.

szept. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én online fizetem bankkártyával.
szept. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én online bankkártyával szeretem leginkább befizetni, mert annak felém nulla a költsége.

Sajnos van olyan biztosító, amelyik erre nem ad lehetőséget. (Nem értem miért...) Annál utalni szoktam. Az utalásnak pár száz forintos költsége szokott lenni. De egy évre szerintem teljesen kibírható.

szept. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen én is ki voltam, 15 ezerrel emeltek nekem, pedig feljebb léptem a bónusz foklétrán, mivel nem okozok sosem balesetet. inflációra hivatkoztak amikor kivertem a balhét. Borzasztó.
szept. 3. 16:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem most lesz az évfordulóm 1,5 hónap múlva. Eddig 31e-t fizettem, amit megemeltek volna 50-re. Nem volt indoklás, hogy miért. 24 éve vezetek, károm soha nem volt még. Eddig is B10+-ban voltam, ezután is abban leszek. Az adataimban sem történt semmilyen áltozás.
szept. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
tedd össze a kezed, nekem 90 ezer, most akarom letornászni 70 ezerre....Csak mert Budapest és az ugye "kockázat mert sok az autó"....
szept. 3. 17:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Netrisken kötve, éves, bankkártyás a legolcsóbb tapasztalatom szerint.
szept. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#6, tedd össze te is! Nekem olcsóbb nem lesz, csak minimális emelés, amivel meg tudom úszni. A másik autóm párhuzamos üzemeltetés miatt A00-ból indult. Akkor fizettem rá 45-öt. Már eljutott B06-ig. Így most 60. De gyanítom évfordulókor ez is emelkedni fog.
szept. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát de nekem 90 et mondtak ma másik cégnél XD asszem felhívom az alkuszt, ismerek egyet csak sajnos meleg, remélem nem vár el semmit a segítségért cserébe.
szept. 4. 17:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!