Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennénk a gyerekekkel az...

Mennénk a gyerekekkel az M7-esen Balcsira egy hétre. mennyien vannak, dugó van,vagy érdemes elindulni?

Figyelt kérdés

A közmédia szerint nem vettem ki egyértelműen most mi van. :(

Előre is köszönöm bárkinek aki tud valami részletesebb infót



szept. 1. 16:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%
Hagyjátok, troll, tegnap este még azonnal vonattal akart indulni, mert ő nem viszi iskolába a gyerekeket, mert csak nem és kész.
szept. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Mit kell ezen részletes infó? Valószínűleg Törökbálinttól Székesfehérvárig be van állva, ha nem, akkor is lehet bármikor baleset, ami rádob egy órát az útidőre. Ezt nem tudhatod előre, de van az autóban klíma meg rádió, tehát nem is értem, miért probléma bárkinek egy dugó.
szept. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
59%

Hogy dugó van-e?


Hát, mivel ez napszakfüggő, én leírhatom, hogy most nincs, aztán mikor olvasod, lehet, hogy pont lesz.


Egyébként szerintem is troll a kérdező. Az előbb már odaítéltem a nyári szünet utolsó trollkérdése címet, de látom, ez még délután lett kiírva, szóval ez az utolsó előtti trollkérdés lehetett.

szept. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ENgem lepontozhatsz de én pontosan a kérdésre válaszoltam.
szept. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Waze élő információkat gyűjt a felhasználóktól és elég sokan vannak, ezért gyönyörűen mutatja, hogy hol mennyire sűrű a forgalom, milyen tempóval lehet haladni, mennyire sűrűn vannak balesetek, torlódások, ha nagy gáz van valahol, akkor levisz inkább az autópályáról és másfelé visz.


A Google megvette és valamennyire integrálták is a Google Maps-be, de szerintem a Waze felületén jobban látszanak a forgalmi viszonyok.

szept. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!