Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vennék egy KGST-s kétütemű...

Vennék egy KGST-s kétütemű 250-es motorkerékpárt, de valami olyat szeretnék, ami (KGST mércével) megbízható és nem kell állandóan szerelni. Ki mit ajánl?

Figyelt kérdés
Eredetileg Pannoniában gondolkodtam, de azokról elég rossz véleménnyel vannak, szóval úgy néz ki MZ ETZ lesz, azt pörgősebbnek, megbízhatóbbnak mondják.

aug. 28. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen. Ezeket új korukban is állandóan szerelni kellett.
aug. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szolovjov ***** válasza:
Az MZ Etz 250 mai szemmel nézve is rendkívül megbízható. Én mindennapos közlekedési eszköznek használom. Amikor gyártották egyike volt a világ legjobb motorjainak. Jó választás lenne, csak nagyon drágák már.
aug. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2# 5,5 litert fogyasztott


úgy alakult 15 éve, hogy egy 125cm3 yamaha lett helyette,

annak csak 2,5 liter a fogyasztása, és mára újra csak ezer kilométert mutat az óra állása.

:)

aug. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szolovjov ***** válasza:
Az enyémet 5 liter alatt lehet tartani 90-es utazónál. 4,5-5 között fogyaszt. Az N3-as karburátorral alacsonyabb a fogyasztás, az N2-essel fél literrel valóban több kell neki. A 150-es Etz-m óráját én is átfordítottam, most 16 ezret mutat, tehát 116 ezer van benne (21 ezerrel került hozzám). A 250-es órája évek óta nem mér, majd megcsinálom :)
aug. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!