Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pár éves full extrás Suzuki...

Pár éves full extrás Suzuki Jimnynek mi az ára?

Figyelt kérdés

Ugye ezeket jelenleg csak használtan lehet venni, van nagyon kevés kilométeres, de az is mégiscsak használt…


Én ilyen 18-20 millióért látom Őket.

2-3 éves autónál, azért az egy picit (nagyon soknak tűnik).


Néhány éve lehetett venni a suzukitól újonnan, akkor én úgy emlékszem hogy 11 millió volt a belépő ár, de extrákkal se volt sokkal több (nem is nagyon lehetett extrázni, ahogy a többi Suzukit sem).


Mi tehát a reális ár? Hogy lehet egyáltalán ezt meghatározni?



#autó #Suzuki #terepjáró #kocsi #Kompakt terepjáró
aug. 25. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Miután új nem kapható, azontúl egy igen jó terepjáró, bár sok tekintetben fapados, de terepjárása übereli.

Ennyi az ára indulóban..

aug. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mad Max2 ***** válasza:
77%

Jimny 18-20 misiért látod?


Hol látod?


A hahu.hu oldalon 10 millióért adják az 1-2 éves példányokat


a 10 millió hol 20 millió?.D

aug. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2


[link]


[link]


Jó a második, az mondjuk 2024-es, de azt írják hogy “újszerű” és nem új.

aug. 25. 13:01
 4/8 Mad Max2 ***** válasza:
100%

Amugy az hogy mennyiért árulnak egy autót, az nem azt jelenti hogy meg is veszi azt annyiért bárki is.


Most 1-2 ügyeskedő külföldről behoz még ott raktári készletbe beragadt Jimny-ket hogy majd itt fog egy jimny mániást akinek pofátlan felárral majd elpaszolja.


Szerintem nem fogja ezt ennyiért megvenni senki!


Akinek van ennyi pénze az vesz más igazi terepjárót ennyi pénzért ami még ráadásul használhatóbb is, mert a jimny amugy terepre nagyon jó, de amugy egyetlen autónak, városba, országutra nagyon nem kényelmes és praktikus, Asszem ezek kétszemélyesek is ráadásul 20 millióért veszel rendes terepjárót...


Veszem mondjuk akkor inkább egy vadi új isuzu d max ot fullosan 15 millióért...

aug. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4.


A 8.5-12 milliósak 2 személyesek, nincs bennük hátsó ülés. Ez a 2 linkelt, 18 és 20 millás, 4 személyes, el lehet dönteni hogy éppen a csomagtér kell, vagy ahelyett hátra betuszkolni még 1 vagy 2 (maximum kisméretű) embert.

Tehát azért van opció, meg ha azt nézzük a Smart, vagy Fiat 500-as Smart sem olcsó.


Az a baj, hogy nem tudok más olyan autóról ami hozza ezt az életérzést, horgászáshoz, kalandozáshoz erdőbe, terepfutáshoz, vagy gravel bicózához (meg lehet oldani 2 bicikli szállítását akár 3 utas mellett is Jimnyvel) nagyon jó, azon kívül városba valóban nem lehet az igazi, de kisebb távoknál talán annyira nem kényelmetlen.


Ami picit hoz egy hasonló feelinget az a jeep renegade, de ennyire nem néz ki jól és sokkal rosszabb terepre, közútra meg jobb, nagyobb benne azért a hely minden téren. De az az autó nem olyan aranyos és hülyén hangzik, de én magára a Suzuki életérzésre is vágyom… Vagy nem feltétlenül Suzuki, de minden japán kei car nagyon tetszik, ez a Jimny meg kicsit olyan mint egy terepjáró kei, vásárolható kiegészítőkkel pedig praktikusabbá is tehető (úgy még több pénz).


De egy jeep renegade 20 millióért újonnan full extrás. 30 millióért meg van már újonnan Ford Bronco vagy Jeep Wrangler is, amik mindentéren sokkal de sokkal jobb autók, de százalékosan sokkal de sokkal jobbak annál mint amennyivel drágábbak.

Viszont ezek hatalmas buli autók, én olyat nem akarok, nekem nem az a feeling jön be.


Még ha lenne itthon 3 ajtós Wrangler, de nincs.

aug. 25. 14:24
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó terepjáró a Jimny, de 18-20 misiért inkább LC Toyotát vennék.
aug. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
18-20 millió. Piacgazdaság van, a kereslet és a kínálat határozza meg az árakat. Teljesen rendben van az áruk.
aug. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2024.04 havi gyártású, 2 km óraállású, még rendszám nélküli autót szerintem simán nevezhetjük újnak. Ennél újabb nincs.

Ha ennyiért látod, akkor nyilván ennyi. Mondjuk ennyi pénzért lehet ennél sokkal jobb autót is venni...

NAgyjából a Covid óta faramuci árak vannak a piacon. Az egyk autómat még 2012-ben vettem hasznltan. Ma kb. az akkor vételárának megfelelő áron el tudnám adni. Az más kérdés, hogy reálértékben az infláció miatt ugyanaz az összeg kevesebbet ér.

Vagy a másik autómat 2018-ban rendeltem újonnan. 6 éve használom, igaz a mai napig kevés km van benne, megoszlik a futás a két autó között. Az akkori új árához képest 1 millióért kevesebbért simán elmenne. Pedig azt szokták mondani, hogy ahogy kihozod a kapun, már csak a felé éri. Így nem is rossz ez az 1 milliós értékvesztés. (Természetesen 2018-ban sem 2 millóba került.)

aug. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!