Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Futómű beállítást be lehet e...

Futómű beállítást be lehet e rosszul állítani ha nem egyforma a guminyomás? (kerekeken áll az autó)

Figyelt kérdés
aug. 12. 08:55
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Igen, ezért szokták emelve
aug. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

#1 Dehogy szokták emelve. Nem tudom honnan vetted ezt. Az a világ legértelmetlenebb dolga lenne.


A kerékösszetartást nem befolyásolja, de a kerékdőlést igen, ha az is állítható.

aug. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#2 Pontosan! Sőt tegnap néztem a Speedzone-t, és Csikós arról beszélt,hogy az ő veterán autóját még meg is terhelik futóműállításkor.
aug. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#3 Igen, sok autónál írja a gép is, hogy melyik ülést mekkora súllyal (általában 70kg, mivel ugye utasról van szó) kell terhelni. Ezt őszintén szóval el szoktuk hagyni, de úgy lenne helyes.
aug. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Aztán mi lenne ha egyformára nyomatnád fel a gumit, már kérdés se lenne!!!
aug. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5. Azert mert mar megvolt a futóműbeállítás. Előtte a szerelők nem ellenőrizték a guminyomást, úgy állították be a futóművet. Aztán itthon felfújtam utána mert csak tavasszal volt, és láttam hogy az egyikbe 2,3 másikba 1,9 bar van...
aug. 12. 16:00
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor gondolom felesleges pénzkidobás volt a futóműbeállítás mert nem jól lett emiatt beállítva.
aug. 12. 16:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Futomuallitasnal a kereknyomas beallitas alap dolog lenne.
aug. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ők ezt kihagyták.
aug. 12. 22:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!