Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi célból van néhány autómosó...

Mi célból van néhány autómosó szabályzatában hogy nem használható saját kefe, rongy, tisztítószer?

Figyelt kérdés

Nincs nagynyomásúm emiatt kénytelen vagyok odamenni, rendesen el lettem zavarva, arra a kérdésemre nem kaptam választ, hogy mégis mivel mosson valaki alaposan tisztára egy autót? Aktívhabnak tartják azt a silány mosószeres vizet amit a hablándzsával felhord a vendég, közelébe sincs egy tartós kemény habnak.

A másik a felnitisztítás, van akinek elég a felni külsejét a kefével párszor megsikálni, de én szeretem maradéktalanul letisztítani a röprozsdától.


aug. 11. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Mert suttyó a tulaj, és nem tudja, a szopott f@sz melyik oldalán áll. Ha tilos, akkor biztosítson kefét, rongyot stb.

Ha nem, akkor nem kell oda menni.


Németeknél szoktam kézimosóban mosni autót, a lötéri pirosf@szú kankutyát nem érdekli, hogy leokádom habbal, majd átkefélem, itt használhatok sajátot is, majd megint bekapcsolom a magasnyomásút és leveretek mindent. A felnit szoktam én is kefézni.


Ahol meg van komolyabb cucc, ott el tudom képzelni, hogy esetleg nem engedik, ott biztosítják, lehet venni 50 centért törlökendöt stb.

Vagy pl. el tudom képzelni, hogy ha áll a sor, és az ember órákig suvickolja az autót az 50 centért vett vödör langyosvízzel, akkor szólnak hogy nem kéne tán itt éjszkázni, amikor az utcán áll a sor.

aug. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahol én szoktam mosni, ott csak a saját tisztítószer használatát tiltják,és a motorblokk mosást. Gondolom ez valami környezetvédelmi engedély miatt lehet nekik. De saját kefével,tonggyal mit árthatna? Fehér autóm van,azt muszáj átdörgölni még aktív hab mellett is.
aug. 12. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Saját vegyszer azért van tiltva mert szigorú engedélyeket szerzett be a mosó ami korlátozza milyen vegyszert használhat. Amit ugye te hozol arról nem tudja micsoda


A többit meg azért tiltják, mert ő abból él ha pörögnek a kocsik. Bemész azt 500-ert gyorsan lecsapatod és jöhet a következő 10 percen belül. Nem pedig ott xarakodik 300 Ft bedobás után egy órát, amíg torolgeti a roncsát... Ezért hívják mosonak nem kozmetikának...

aug. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell a mosáshoz feltétlen nagynyomású, én nagyon ritkán használom, pedig van.
aug. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 Nem a magasnyomású a nagy előnye ezeknek a mosóknak, hanem a lágyitott víz, hogy nem szivsz utána a vízkőfoltokkal, vagy azt megelőző törölgetéssel, hanem hagyhatod simán megszáradni. Moshatnám én is otthon, de pont ezért inkább a mosót választom.
aug. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én inkább törölgetem a kocsit, része a rituálénak, meg egyúttal át is nézem ezzel a bódé külső állapotát, felfedezem az új hibákat ha vannak..
aug. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem azért ugatnak ha az ablakmosóval lemosom az egész kocsit
aug. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!