Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dacia Duster 1.5 dci 2020 as...

Dacia Duster 1.5 dci 2020 as "környezetvédelmet ellenőrizni" hibát írja ki az autó. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja vásároltuk az autót, 50e km van az kocsiban. Pénteken vittük szakszervizbe,ahol átnézték, EGR szelep lehet a gond, de úgy küldtek haza,hogy jó lesz,nem lesz vele gond. Haza értem leállítottam az autót, majd később mennem kellett megint, újból megjelent a hibaüzenet. Felhívtam a szervizt, közölték,hogy 300e az alkatrész más megoldás nincs, miután másfél órával előtte "nem lesz több gond vele" ...

Tapasztalatok esetleg valakinek?



aug. 11. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha tényleg az a baja akkor keress a neten , biztos van negyed annyi áron is.

Nekem légtömegmérő hibát hozták ki, és az lett volna 65000 ft, mega munka díj.

Mondtam köszönöm de nincs nálam annyi pénz.

Kerestem a neten 12000 ft volt és a csere kb negyed óra.

Persze ez más fajta autó.

aug. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
* és az EGR szelepet lehet ki kell csak takarítani.
aug. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez márkaszerviz vagy mi?
aug. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs konkrét hibajelenség, akkor így hagynám, ha a szerelő azt mondja nem lesz vele gond. Bár Daciat alapból nem vettem volna...
aug. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4. Tudjuk te alapból bmw-t veszel.
aug. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!