Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen jellegtelen autómárkák...

Milyen jellegtelen autómárkák vannak?

Figyelt kérdés

aug. 10. 12:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Dacia, Suzuki
aug. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
57%
Ford, Opel.
aug. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az összes jellegtelen, nem tudom őket megkülönböztetni :D na jó, a Trabantot felismerem.
aug. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
48%
Dacia,suzuki,daewoo,renault
aug. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%

Ez szubjektív....

Manapság nekem már az összes modern autó jellegtelen.


Pár 100 méterről nem tudod megmondani, hogy most skoda, audi vagy vw jön mert annyira egyformák.


20+ éve minden márka egyedi volt.

aug. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
47%

#5

Amit írtál, az pont VW csoportos autó, ezért is a nagy hasonlóság.


Számomra jellegtelen: Suzuki, Dacia, Daewoo, Hyundai (+ Kia), Daihatsu, SEAT, Opel, TATA és s az összes modern Lada. De igazából pont ezek az alsó vagy az alsó-középkategóriás gyártók.

aug. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
47%
Opel.
aug. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
29%
Én a mostani elektromos autókat tartom annak! A belterük meg egyenesen visszataszító, ahogy erőltetik az érintőgombokat, vagy csak bedobnak egy tabletet középre, és az egész utastér sivár lesz.
aug. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
50%
Az összes japán.
aug. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
40%

Egyetértek a 9-essel. Nem laszólni akarom őket, nagyon jók a japán kocsik, de dizájnban nekem nem a legjobban bejövősek. Volt céges Mitsubishim. A beltér borzasztó volt. Minden a lehető legyegyszerűbb, mintha egy óvodás rajzolta volna, unalmas, egyhangú szöletesség. Négyszög alakú gombok, sprőd műanyagból. Kávás gagyi kijelző. Jó, mondjuk nem a legmagasabb felszereltségű autó volt, céges révén, ez tény. A Suzuki is egyébként hasonló. Vagy a Toyotákkal ugyanez a helyzet. Lehet hogy műszakilag nagyon jók, de egyszerűen nem visz rá a lélek, hogy ennyire minimalista, unalams depresszív belterű autót vegyek.

Valai írta fentebb az Opelt. Nem ami darab már es sem, de annak idején a japánok után ebbe egyből beleszerettem: [link] Relatív, hogy kinek mi jön be, nekem itt jobban tetszik, hogy nem az az egyhangú derékszög minimalista minden.

aug. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!