Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért csak 5 sebességes a...

Miért csak 5 sebességes a motorom? Ez miért van?

Figyelt kérdés
derbi senda drd x-treme 50 sm motorom van 2008as de csak 5 sebesség van benne nem 6. Ez mi? Ilyet még sose láttam.

aug. 5. 00:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem 1 le, 5 fel?
aug. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem sajnos fel 4 van csak le meg egy ugye. Eltorhette a fogaskereket aztan kikotottek? Ez atveres nem? Ugyveddel ravehetem arra hogy visszafizesse a penzem en meg visszaadom a motorjat ugy ahogy kaptam?
aug. 5. 02:05
 3/3 anonim ***** válasza:
37%

Ha ismernéd a motor működését, akkor tudnád,hogy nem lehet olyant csinálni,hogy kikötöd.

Az a kombinálásod sem állná meg a helyét,hogy eltörte a fogaskereket, mert ha így is lenne,akkor annak darabjai gajra is vágnák a komplett váltót.

Ezen felül meg nem rejtett hiba, hiszen ha mentél vele, de nem számoltad, akkor az a te hibád.

De inkább menjen vele olyan is aki ért hozzá,mert elég rövidek a fokozatok.

Szóval nem köteles visszavenni, max megeggyezhezsz vele,hogy a javításba beszáll.

aug. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!