Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gumiabroncs oldalfala sérült....

Gumiabroncs oldalfala sérült. Javítható, vagy cserés az egész tengely?

Figyelt kérdés
Egy balesetben kapott egy ütést a jobb első kerék, így a felnit javíttatnom kell (már ha lehet úgy hogy ne látszódjon, különben az is csere), viszont a gumi oldalfaláról is lemálott egy vékonyabb darab (1-2cm hosszú, olyan fél cm mély lehet). A kerék ugye nem eresztett le, csak a gumi oldala sérült. Ezt meg lehet javítani, vagy cserélnem kell mindenképp az első tengely gumiait?
aug. 3. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
en lecserelnem inkabb, mintsem mindig azon agyaljak mikor lesz durrdefektem amikor 100-al megyek
aug. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Oldalfalnál defektet sem javítanak, mindenképp csere.
aug. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor csere lesz ebből, köszi
aug. 3. 22:50
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Oldalfalat nem lehet javítani. A felniből ha acél, abból is bontott inkább. A javított sose lesz jó, ugyanúgy rázott nekem.
aug. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Oldalfal sérülésnél kötelező a csere. Balesetveszélyes úgyhagyni.
aug. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#4 alufelni és csak a pereme sérült, nem deformálódott elvileg
aug. 4. 11:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha akkorát kapott, hogy még a felnit is görgőzni kell, a gumi meg szakadt én biztos cserélném.

De egy gumisnak kellene megmutatni.

aug. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!