Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » El folyik a hűtővíz?

El folyik a hűtővíz?

Figyelt kérdés

4 napja vásároltam egy autót, Mercedes C220 cdi 2007. 2 nap után töltenem kellett egy kevés desztillált vizet a hűtőfolyadékhoz mert jelzett hogy kevés.


Épp most értem haza és menet közben fel kapcsoltam a fűtést, fura szúrós szagot éreztem. Lehet hogy fagyálló.


Hallottam már ilyenről de nem tudom most ez nagy baj? Hengerfejes vagy az lesz autó? Milyen hibákra utalnak ezek a jelek?


Max jövő héten tudnám vinni szerelőhöz az autót, de holnap már akkor ne ezzel az autóval menjek munkába?


Amit még észre vettem hogy a hűtővíz tartályán bal oldalt a záró sapkánál fehér rá száradt valami van mintha pára kicsapódás lenne.



aug. 1. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A klíma azért büdös, mert soha nem volt kitakarítva és berohadt.


A hűtővízzel kapcsolatban meg azt kéne tudni, hogy mennyi idő alatt mennyi fogy.

aug. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igazábol nem a klímát kapcsoltam csak a fűtést véletlen, ahogy elindult a ventillátor már éreztem ezt a fura szagot.

De igazából ezt már előző nap is éreztem de akkor nem tudtam mi ez.


Hogy mennyi fogy azt még nem tudom de minimális, látszólag nem látom hogy fogyott volna feltöltés óta.

aug. 1. 23:31
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hengerfejes lesz, de valahol be van rohadva a hűtőrendszer.
aug. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
*elfolyik
aug. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fütőradiátorra tippelnék. Szélvédőre kell irányítani a fütést, és ha utána olajos ,nehezen tisztítható az üveg, akkor sajnos az szivárog.
aug. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

És ha tegyük fel szivárog, akkor az nagy baj ? Valaki mondott olyat hogy hengerfejes az autó. Vagy ez attól függ hol szivárog és mennyire?


Használhatom még jövőhétig?

aug. 2. 00:56
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Fejezd már be a hülyeséget, ha dilettáns vagy. NEM hengerfejes az autód.
aug. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hengerfejesből sokkal durvábban fogy.
aug. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!