Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez a festek jó, megfelelő...

Ez a festek jó, megfelelő Motorkerékpárt lefesteni, fújni?

Figyelt kérdés
[link]

júl. 31. 08:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem éppen!
júl. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Szolovjov ***** válasza:
100%
Simsont sokat fújtam ilyennel. Szép fénye van. Utána Neolux-ra váltottam. Ma már kevertetnék valami 2k-s komolyabb zománcot, az a kis mennyiség nem kerül sokba.
júl. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy 2-es írja. Én személy szerint trináttal sosem tudtam festeni (tegyük hozzá ez a 80-as évek vége 90-esek eleje volt).

Neoluxszal viszont mndig szépen sikerültek a dolgok.

A 2000-es években már 2k-saal festettem mindig. Egy jó opció lehet az is, hogy bázis + 2 komponensü lakk, annak nagyon jó fénye lesz. Eleinte csak metált fújtam, de egyszer kipróbáltam autón, hogy bázisból kevertettem tornádópirosat (VW-szín), és lakkoztam. Nekem bejött.

júl. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Megfelelő 🤣 Láttam már F Astrán is Trinát "telifényt" meglepően jól sikerült, bár ott inkább a trágya kinézet és a bontott ajtók közös nevezőre hozása volt a cél.

Ha ez van otthon nyugodtan letüsszentheted vele. De ahogy #2-3 írta van modernebb jobb alternatíva erre. Igaz picit drágább.

júl. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Trináttal max féknyerget festek.. de ezen kívül autón SEMMIT..
júl. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Trináttal max féknyerget festek.. "


Azt meg minek, ha az elsö fékezéskor leég róla...

aug. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 mert mondjuk NEM ég le róla..
aug. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Miért? Höálló? Vagy mert csak kirakatban van aza autó?


Én egyzser festettem, arra volt spec festék, nem trinát meg ilyenek.

aug. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Eléggé hőálló. Több autón is mondjuk hogy tesztelve volt, olyanon is amin elég durván volt ütve a fék (nem véletlenül volt rajta sárga EBC betét turbo groove tárcsákkal, mert minden más elmelegedett használat közben..


De vannak még ilyen anyagok, a keréktárcsa ezüst pl évek óta nem ég le a turbo tetején levő hővédőlemezről sem. Pedig azért ott kap hőterhelést.

aug. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9 nem gondoltam volna.
aug. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!