Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az 1.6gdi miért nem kapott...

Az 1.6gdi miért nem kapott turbot?

Figyelt kérdés

Mire elég 164 Nm egy 1.5 tonnás autóban? Szerintem az hasznos teher is irreálisan sok. Túl nagy a különbség dízellel szemben, de mivel főleg városban lenne használva így nem szeretnék dízelt. Úgy értem, hogy ebben a formában ti is alul motorizáltnak gondoljátok?


[link]


[link]



júl. 29. 13:17
 1/1 Koaxk Ábel ***** válasza:
100%

Valószínűleg egy olyan piaci rést próbálnak kiszolgálni akik irtóznak a Turbo gondolatától is... Tudom, hogy van ilyen mert ismerek több ilyen embert is.


Az ilyen embernek magyarázhatod, hogy az nem olyan mint egy olajcsere, hogy 10-15 ezrenként cseréled. Szerinte az egy drága alkatrész és felesleges... Nem fogod tudni meggyőzni...


Szóval tudom ismerősi körből, hogy van aki konkrétan vadászott olyan új autóra ami még szívóbenzin, mert ő nem hülye, mindenki a turbós vackot akarja erőltetni!

júl. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!