Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel astra G keringető motorja?

Opel astra G keringető motorja?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A minap bekapvsoltam a keringetést és azóta minen alkalommal ha gyújtásra teszem az autót vagy jár a motor, zúg a műszerfal. A kesztyűtartónál inkább. Ha bekapcsolom a keringető gombot, akkor nagyon halkan, ha kikapcsolom akkor hangosan. Csak azt akarom, hogy ne zúgjon. Hogyan lehet kiiktatni a zúgó motort úgy, hogy lehessen levegőt fújatni az utastérbe?

júl. 27. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Először megkell keresni mi a hiba , aztán meg megjavítani.
júl. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Leirtam mi a hiba. Nem akarom megjavitani, azt akarom, hogy ne zugjon a motor. Az a kerdes, hpgy van-e biztositek, vagy ki kell huzni belole a kabelt?
júl. 27. 16:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Az a zúgás valószínűleg a levegő keringető motor, tehát nem úszod meg a megjavítást kiiktatással. Lehet hogy csak egy falevél van beleakadva és az zúg.
júl. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom mert mostanaba szoktam fujatni a levegot ugye nem klimas es kilovoldot a lamellakon mimden baromsagot 😆 viragokat a farol meg minden
júl. 27. 18:32
 5/10 anonim ***** válasza:
#4 Akkor tuti úgy van ahogy írtam, tele van az a motor dzsuvával. Jól karban lehet tartva 😃🤣
júl. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Anyad van karban tartva 😁 93 ezer km van benne.
júl. 27. 23:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Pollenszűrő megfogta volna, ha cserélve lett volna időben :D
júl. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mert annyi van benne 🫶
júl. 28. 10:22
 9/10 anonim ***** válasza:

"Ha bekapcsolom nagyon halk, ha kikapcsolom hangos"


Ez azért elég sokat elárul a kérdezőről. 😆

júl. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 krwkco ***** válasza:

"Ez azért elég sokat elárul a kérdezőről."

Nem a kérdezőről.


"Ha bekapcsolom a keringető gombot, akkor nagyon halkan, ha kikapcsolom akkor hangosan."

A belső keringetés hangos, a külső levegős szellőztetés halkabb.

júl. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!