Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A5 Coupé?Mit gondoltok róla?

Audi A5 Coupé?Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Érdekel ez az autó és szeretnék ebből is egyet begyüjteni,és gondolkoztam már rajta.Szerintetek milyen választás lehet?

Fenntartható autó?(Nyilván itt az a legnagyobb kérdés az hogy megbízható-e)

2009-2015 ig, ezekről a verziókról lenne szó.

(3.0 Dízel,3.2 benzin,2.7 benzin,2.0 Dízel)

Előre is köszönöm a válaszokat!



júl. 25. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Megfelelő mennyiségű pénzből minden fenntartható, és amit fenn tudnak tartani az többnyire megbízható.
júl. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%
1 nekem volt új citromom. Öntöttem bele a pénzt. Szálloda, tréler. 2 évig garanciális volt. Utánna a javitás zsebből. Még 1x nem lessz európában készült xarom. Dettó minden ipari terméket beleértve. Kollégák ismerősük történetei FosWagwnről, fiatról, ... Saját tapasztalat AEG-ről Siemens-ről,.... Az európai ipar egy rothadó pöcegödör. Családban 10 és 28 éves Suzuki. A z utóbbioval hamarabb indulnék el a Bamakko rallyn mint egy zsir új bármilyen európaival.
júl. 26. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2.0dizel az jo konstrukcio. En ezek kozul azt vennek.

Mondanam a 3.0 is, de ott egy lancozas vagy egy uzemanyag rendszer felujitas huzos sztori, es ha belenyulsz es veszel ey sz*r lapalhatod bele a lovet.

júl. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2.0 dizel talan, de ugyan ezt mondom en is, hogy europai kocsi nekem tabu a japan utan. Megszoktam egy szintet megbizhatosagban, amit mar nem adok le.
júl. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!