Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet tuningolni(ha...

Schererpanzerspahwagen kérdése:

Hogyan lehet tuningolni(ha lehet egyáltalán) S50-es tipusú Simsont?

Figyelt kérdés
Van egy Simson S50-em, ami gyárilag 3 sebességes váltóval rendelkezik, de viszont én 4 vagy akár 5 sebességes váltót szeretnék bele... A probléma ott kezdődik, hogy csak S51-hez találtam több sebességes váltót. Azt tudom, hogy a két típusnak eltér a motorblokkja, viszont mekkora problémát okoz ez az eltérés? Új blokkot kell vennem, vagy megoldható valahogyan maszekban? Ja igen, és tennék rá új kipufogót is... Honnan/kitől érdemes minőségi rezót venni?

júl. 23. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt végigcsináltam, hát a házi barkács sz@rt sem ér... Kidobott pénz. A a szimó nagyon jó motor, ki van találva. De házilag még két lóerővel sem lehet növelni a gyári teljesítményt.


(nem kérdezted, de én már nem csinálnám...pedig mindent próbáltam)

júl. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Venandi gyárt az S50-eshez 4-es váltót. A blokközepeket ki kell postázni nekik németországba. Valahol talán 400.000 forintnál áll meg a mutatvány.
júl. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Wunderbaum.
júl. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szolovjov ***** válasza:
A legjobb ha veszel rá 63 köbcentis hengert. A váltó módosítása már bajosabb, mint az 51-esnél. Talán a Habicht-nak volt 4-es váltója, azt bele lehet szerelni tudtommal.
júl. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
#4 akkor tudja beleszerelni ha cnc-sel a blokkfeleket is kimaratja. :D
júl. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!