Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akinek van audija vagy bmw-je...

Akinek van audija vagy bmw-je nagyjabol miket koltott ra,milyen nagysagrendu egy szervizeles, illetve problema eseten milyen arakra kell szamolni?

Figyelt kérdés
júl. 22. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Pár millió évente, szerencsére nem kell sokat költeni rá.
júl. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jaja
júl. 22. 15:12
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
De nem mindegy bástya, hogy 316i vagy 760i.
júl. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ami neked van arrol szol a kerdes
júl. 22. 15:39
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
530d evi 500-1M
júl. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A napi járós autóm E39 520i 1998-ból. Egy éve van meg, 385 ezer kilométerrel vettem, de jó állapotban volt, előtte is odafigyeltek rá.


Mivel egy megbízható és élvezhető napi autót akartam, ezért eléggé elkapott a gépszíj és nemcsak a hibákat kezdtem javítani, hanem ezt-azt felújítani benne.


Eddig több mint 2 millió forint ment bele úgy, hogy 90 százalékban magamnak csináltam mindent.


Az autó amúgy ilyen tip-top állapotban sem ér többet 1,2 milliónál, szóval ez nyilván nem gazdasági döntés volt részemről. Persze egy közel 30 éves prémiumot általában nem gazdasági okok miatt vásárol az ember.


Szerintem még ugyanennyi pénzt el tudnék költeni rá simán, ha tényleg mindent meg akarnék csináltatni rajta.


Szép lassan haladok vele...

júl. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Basszus kiváncsi lette, hogy egy jó állapotú, nagyobb motoros e39 mennyi.


[link]

júl. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az M5 meg 11-12 misi. Most talán 3 db van összesen eladó az országban. Ha Isten is úgy akarja, nemsokára veszek egyet hobbiautónak.
júl. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Koaxk Ábel ***** válasza:

Nekem egy Audi S1-em van, használtan vettem. Vétel után, kb 1,5 milliót költöttem rá, utána 2 évig kb csak az olajcserére, szűrőkre stb.. mondjuk kb évente egy 100-ast, pontosan nem tudom, de kb ennyi biztosan lefedi.


Idén sajnos voltak problémák, jelenleg olyan 800 ezer körül járok amit az autóra áldoztam.


De imádom a kocsit, szóval, ez a majom banán esete.

Ha megteheted, hogy legyen egy kocsid, amin időnként 6 számjegyű javítás kell és nem fáj akkor hajrá.


Ha fáj minden egyes forint amit autóra költesz, felejtsd el az Audi, BMW, Mercedes triót!

júl. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Koaxk Ábel ***** válasza:

Javítanék az előző válaszomon elértem az 1 milliót amit a kocsira költöttem idén.


De ezt nem értik sokan, akkor se vennék mást, mert nekem ez az autó olyat ad, hogy imádod minden nyűgével együtt! :)


Szóval ha szereted azt amit veszel és van is kereted fenntartani, a hiba a kocsin nem probléma lesz, hanem gondoskodás!

júl. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!