Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit lehet tenni ha leadtam a...

Mit lehet tenni ha leadtam a szervizbe az autóm kész is lett, papír semmi nyilván de mentek vele 170km-t amíg ott hagytam arra az 1 napra míg kész lett?! Nagyon dühít és szánalmasnak tartom......

Figyelt kérdés
júl. 21. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Semmit, többet nem viszed oda.

Nyilván ilyen tróger helyen letagadják úgy is.

júl. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos tipikus dolog, hogy a leadott autokat ha csak nem kevés üzemanyaggak viszed, akkor lotifuti autonak is használják. Persze van az a hiba, ami miatt meg muszáj menni vele,mert akkor dobja csak a hibát, akkor sem egyből.
júl. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én volt mikor ezért kivertem a balhét. Beleraktak 700 kmt egy hét alatt ugy hogy csak vezerles cserere vittem. Megmondtam hogy le van fényképezve a km szamlalo. 50 liter üzemanyag araval kevesebbet fizettem. Nem is szóltak semmit.

Többet nem is vittem oda.

júl. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Mit csináltak rajta?
júl. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem is vinném az autóm teli tankkal szerelőhöz...
júl. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Telefonban tobbszor azt mondta ondindito csere....kiderult, lebuktak a helyszinen h csak akku csere volt mert cellazarlatos volt nem adott le feszkot...mar akkor elzarkoztak mert tudtak ebbol nem lesz love. Nem is fizettem semmit, eljottem. Osszevesztunk csunyan.
júl. 22. 14:13
 7/8 anonim ***** válasza:
júl. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Koaxk Ábel ***** válasza:
Most biztos én leszek a kívétel, de én megbízom a szerelőmben, akkor lexarom, hogy használja addig még nála van. Inkább próbálja ki, hogy minden okés... Tény, hogy az én autómra minden alkatrész drága, szóval, az, hogy most elmegy pár liter üzemanyag, pont lexarom... legyen megbízható!
júl. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!