Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen festékszóró pisztolyt...

Milyen festékszóró pisztolyt vegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék megtanulni fenyezni. Csak úgy hobbi szinten, mindig csak spray-ztem.

Az autóm motorterét kellene újra fújni, mert több helyen megsérült.

Egy régebbi bmw, akril festék van rajta.


Mit ajánlatok? Ami nem vészesen drága, hiszen tanulni kell, de nem is olyan, ami nem jó semmire.

Kompresszorom van egy nagyon nagy, 75l, V2, kb 300l/min. Mekkora dűzni lenne jó?


Köszönöm szépen a segítséget.



júl. 20. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a nagy, normál méretű pisztoly mellé, vettem 5 ezerért egy ilyen feles méretű picikét.. Röhej de szívesebben fújok telibe vele egy komplett elemet is akár... :)
júl. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1,3-as düzniméret az ajánlott az autófényezésre. De ha csak egy motorteret akarsz kifújni, akkor inkább vegyél egy modellező festékszórót, azzal jobban beférsz a szűk helyekre, ha nincs kivéve a motor.

Ha meg tanulni akarsz szerintem a legolcsóbb amivel már lehet is dolgozni normálisan az az Iwata AZ3 HTE2

júl. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 asszem 0.8 a dűznije a kispisztolynak.. eskü szebbet fújok vele, mint a naggyal. :D
júl. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


A motortér teljesen ki van pakolva 0-ra, nem karambolos, csak a sok szereléstől sajnos össze lett karistolva. Hobbi veterán autó.


Ez az iwata egy picit drága, esetleg ismertek valami olcsóbbat, ami azért használható? 30ezer környéke mondjuk?

júl. 21. 23:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha béna vagy hozzá, vagy szarul higítod be, akkor a drága pisztollyal is ronda lesz..
júl. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 - nyílván minden fényező egyik nap felkelt, és nekiállt tökéletes fújni. Tanulni tilos?
júl. 22. 10:54
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 nem, nem tilos.. csak mondtam, elsőre lehet elég lesz egy párezer forintos is.. tanulni azzal is lehet, és nem nagy pénzkidobás, ha rájössz hogy nem megy. De felőlem azt veszel amit akarsz.
júl. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!