Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Amerikai autó Európán belül...

Amerikai autó Európán belül vásárolva?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Vásároltam Lengyelországban egy autót, ami amerikai modell. 2009-ben lett az autó Lengyelországba behozva. Én most Magyarországon szeretném honosítani. Kell-e nekem bármilyen szigorított vizsgára vinnem a kocsit, vagy kell-e COC dokumentumot beszereznem a gépjárműhöz? Európai Unios szabályok szerint lett átalakítva az autó lámpák stb. Valamint érvényes műszakival és még egy évre szóló teljes EU biztosítással rendelkezik. A vizsgáztató még nem tud érdemlegest választ adni, ezért is köszönnék meg minden érdemi hozzászólást. Köszönöm!


júl. 19. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Én felvenném a kapcsolatot az NKH-val.
júl. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Az úgy jól jellemzi az ország, és az eljáró hatóság színvonalát hogy ő sem tudja megmondani, majd kénye-kedve szerint dönt a jogrendszert, és az ügyfelet telibefosva..
júl. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Már nem midnegy? Megvetted...

Egyébként, ha vannak EU papírjai, akkor ugyanúgy honosítod, mint bármelyik másik EU import autót és kész.

júl. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!