Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alapjáraton lefullad az autó,...

Pockoda kérdése:

Alapjáraton lefullad az autó, ez miért van?

Figyelt kérdés

Reggel mikor beindítjuk az autót, akkor mindig az alapjáraton már lefullad. Ha megállunk egy kereszteződésben akkor is. Vittük szerelőhöz is, ő kicserélt rajta mindent ami a benzin adagolóhoz csatlakozik. ( nézzétek el nekem, nem vagyok benne nagyon jártas, hogy mi mihez tartozik)

Szóval minden csövet kicserélt rajta mert lyukas volt. De azóta is csak csinálja ezeket a problémákat. Tudnátok nekem tippeket adni, hogy vajon mi baja lehet még az autónak, hisz elég kellemetlen, hogy egy kereszteződésben, induláskor lefullad az autó?


júl. 18. 23:39
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Vigyétek olyan szerelőhöz, aki ért is hozzá.
júl. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1000% os tipp ha csak indítás után és hideg motornál csinálja akkor az egr szelep szorul vagy nem tud bezáródni teljesen,és mivel hideg a motor így folytja a tulzott kipufogógáz visszavezetés,

nekem 1.4 hdi motornál csinálta ugyan ezt,ha dizel ha benzin hideg motornál nincs kipufogógáz visszavezetés kivéve ha szorul/vagy nem tud bezárni az egr szelep,

nekem a takarítás megoldotta tehát nem kellett cserélne de ha nem olyan drág az egr a kocsidba akkor inkább kicserélném nem szórakoznék takarítással,

júl. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2 valaszoló vagyok nálam hibakód nem volt egr re nem minden esetben és nem minden tipusnál dob hibakódot!
júl. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%

Aha, és ha nincs egr szelep az autóban? Mert ugye nem tudjuk, milyen verdáról van szó. De azért te tudod az ezer százalékos megoldást.

Lol.

júl. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

#4 te autoszerelőnek tanultál vagy mi?

legalább egy példát írj arra ami azt okozhatja hogy hideg motornál fulladozik az autó

te csak kötekedéshez értesz meg talán a segged ki tudod törölni

júl. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Képzeld, még a nevemet is le tudom írni (de csak nagybetűkkel).

Egyébként szerinted a kérdező, aki látszólag annyira analfabéta a témában mint az öreganyám, mit fog érni egy gyíkhun kitalált hibaokkal?

Beviszi a szerelőhöz, hogy a gyíkhun azt mondták, a fékbetétet kell megzsírozni és meghúzni a gömbcsuklópántot? Meg kitisztítani az üzemanyagcsövet, mert eltömődtek a szellőzőlyukak?

Ember, azt sem tudjuk, milyen autó. A kérdező ennyire ért hozzá, hogy nem tartja jelentős információnak az autó típusát, mert szerinte minden autó egyforma.

Nem találgatni kell látatlanba', meg hülyeségeket beszélni, hanem elvinni az autót egy szakszervizbe, ahol értenek hozzá - és meg is csinálják.

júl. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6

autóvillamosság szerelőnek tanultam,láttam már autót és szereltem is nem egyet nem kettőt,városba lakok

az én autom egy peugeot 207 es 1.4 hdi mivel városba használom így gyakran elkormosodik az egr szelep,ugyan úgy ahogy az ismerőseimnek rokonaimnak is szoktam egr takarítani mert városba használják opel corsa c,opel astra g,suzuki swift stb,szinte minden benzin és dizel autóba van egr szelep,


ez a legolcsobb művelet amit el lehet végezni érted gyurika nem attól jó egy autószerelő hogy kicserélgeti az alkatrészeket

júl. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egy hozzád hasonló "szerelő" volt az is, aki kicserélte a "benzin adagolóhoz" csatlakozó "lukas csöveket"... :D
júl. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Légyszi add meg a pontos típust, évjáratot, köbcentit és lóerőt
júl. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!