Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olyan nem létezik hogy normáli...

Olyan nem létezik hogy normális használat mellett kiszakadjon/kitörjön egy autó kereke?

Figyelt kérdés
Ha csak nem kap el valami oltári nagy kátyút ami kitépheti a kereket, ha egy autó kereke random kifordul az autó alól annak kell hogy legyen előjele? Például kopog egy szilent vagy hallani ahogy valami mocorog a futómű felől de a tulaj sz@rik rá. Tehát egy egészséges futómű esetén a kerék nem tud csak úgy kiszakadni a helyéről?

júl. 18. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, pl. korrózió miatt. Látható jele nincs.
júl. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Egészséges futómű esetén egy normál kátyútól nem szakad ki. Nyilván egy 50 centi mélytől kiszakadhat bárminek a kereke.


Előjele biztos hogy van, de nem feltétlen hang.

júl. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Kolléga 30 éves szakadt zöldséges mercijéve megtörtént,és letérdelt.
júl. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Anno volt egy Daciánk, azzal történt ilyen.
júl. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
Van jele általában. Pl. kopog a futómű és úgy használják, egyszer csak teljesen tönkremegy az az alkatrész és kifordul a kerék. Pl. kormányösszekötő gömbfej.
júl. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 krwkco ***** válasza:
77%
A műszaki vizsgán a mozgatópadon és a korróziók alapján általában meglátják ennek az előjeleit.
júl. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem anno pont műszaki után szakadt ki 2-3 héttel az alsó talpas az öreg mercimből jó pár éve.


Előjele nem igazán volt csak az azt megelőző 1-2km-en...

Először elkezdett kicsit jobbra húzni az autó majd egy kanyar után balra.

Utána beálltam egy hídra, elvegeztem a dolgom és amikor kanyarodtam ki csatt...


A mákom az volt, hogy pont betértem a sávba, nem pedig keresztbe az úton szakadt ki 😅

Örültek volna az autósok neki.

júl. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Valóságban, személyesen láttam Lenin Rolls Royce lánctalpas autóját, ami a szibériai kirándulásaihoz készült. Most már múzeumi darab, annak elég erős a futóműve és nem kotyog a lánctalp.
júl. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amikor a sebességmérő túlfut a méréshatáron és az a tölgyfa már 100 éve rossz helyen nő...
aug. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!