Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota Previa (2004) manuális...

Toyota Previa (2004) manuális váltása?

Figyelt kérdés

Friss jogsim van, holnap vásárolok egy ilyen autót, és van egy fura kérdésem, amit az eladónak nem akarok feltenni mert elég butának tűnhetnék, így itt teszem fel:).

Amin tanultam vezetni autón, ott már tudom hogy 17km/h-nál kellett 2-be váltani, 27-nél 3-ba és 37-nél 4-be, 57-nál 5-be. Vissza pedig 30km/h-nál 2-sbe.

Valaki így le írná nekem hogy a fenti autónál kb nagyjából hogy vannak a váltások, milyen km/h-nál? Tudom, hogy a motor hangját kell majd figyelni, de én mégis szeretném Tündi aki ilyet vezet, hogy ő hogy vált vele, nekem az hatalmas segítség és biztonság érzet lenne ha így valaki le irná.


júl. 17. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hallani kell a hangját és akkor kell váltani.

Forgalomba nme lehet a km órát állandóan nézni.

júl. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fuhh én is voltam kezdő, de az elég nagy baj, ha ez alapján váltasz. Mondhatni hogy semmi értelme és veszélyes is.


Váltani fordulatszám alapján kell, nem sebesség alapján. 1500-2000 között válthatsz kettesbe és hármasba, feljebb már 2500 körül szerintem.


Felejtsd el azeket a számokat, amiket írtál.

júl. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!